1. Anasayfa
 2. Teknoloji Haberi

Samsung’un yeni cihazlarını tanıtacağı büyük etkinliğin tarihi belli oldu!

Ortaya çıkan yeni bir bilgiyle daha önce ortaya çıkan Samsung etkinlik tarihi bir kez daha doğrulandı. İşte detaylar!

Samsung’un yeni cihazlarını tanıtacağı etkinliğin tarihi belli oldu!
0

Samsung, yakında birçok yeni cihazını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Daha önce sızdırılan bilgilerde büyük tanıtım etkinliğinin 10 Temmuz’da gerçekleşeceği söyleniyordu. Ortaya çıkan yeni bilgilerle bu tarih bir kere daha doğrulandı.

Samsung, 10 Temmuz’daki etkinlik dahilinde Galaxy Ring, Z Fold 6 ve Z Flip 6’yı tanıtacak

Kore’deki The Chosun Daily tarafından yayınlanan ve daha sonra Android Authority tarafından aktarılan bir haberle birlikte Samsung’un bir sonraki büyük Unpacked etkinliğinin 10 Temmuz Çarşamba günü gerçekleşeceği biraz daha kesinleşmiş oldu. Ancak hala resmi açıklama yok, belirtelim.

Samsung Galaxy Ring daha önce duyurulmuş olsa da 10 Temmuz’da fiyatlandırma ve satış tarihi gibi detayların açıklanması bekleniyor. Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Samsung Galaxy Z Flip 6’nın da tanıtılması bekleniyor. Bu modellerin yanı sıra daha uygun fiyatlı FE versiyonları, daha pahalı Ultra versiyonları ve daha ince modellerin de piyasaya sürülebileceği konuşuluyor.

10 Temmuz’daki etkinlikte sadece akıllı telefonlar tanıtılmayacak. Uzun süredir beklenen Samsung Galaxy Buds 3 ve Samsung Galaxy Buds 3 Pro’nun da bu etkinlikte tanıtılması bekleniyor.

Samsung Galaxy Watch 7’nin de etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Şu anda kaç farklı akıllı saat modelinin tanıtılacağı belli olmasa da yüksek kaliteli bir Ultra model ve daha uygun fiyatlı bir FE modelin piyasaya sürüleceği söylentileri dolaşıyor.

Etkinlikte Samsung Galaxy Tab S10 tablet serisinin de tanıtılması mümkün. Ancak bu olasılık daha düşük ve tabletlerin yakın zamanda piyasaya sürüleceğine dair daha az söylenti bulunuyor.

Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Tepki Ver
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir