1. Anasayfa
 2. İos

iOS 17.6 beta sunuldu! iOS 18’den önceki son çıkış olabilir

Apple, halka açık iOS 17.6 beta 1 güncellemesi geldi. Bu sürüm iOS 18'den önceki son güncelleme olabilir. İşte yeni sürüm...

iOS 17.6 beta sunuldu! iOS 18’den önceki son çıkış olabilir
0

AppleiOS 17.6 ilk beta sürümünü halka açık beta test kullanıcılarına sundu. iOS 17.6’nın yeni özelliklerden ziyade hata düzeltmeleri ve güvenlik yamalarına odaklandığını söyleyebiliriz. Peki bu yeni beta sürümünde neler var? İşte detaylar…

iOS 17.6 halka açık beta 1 yayınlandı! iOS 18 öncesi son güncelleme olabilir

iOS 17.6 beta 1, görünüşe göre büyük yenilikler getirmiyor. Apple, iOS 17 ile birlikte sunmayı planladığı tüm özellikleri zaten piyasaya sürmüş durumda. iOS 17’de tanıtılan StandBy modu ve Journal uygulaması gibi özellikler, artık kullanıcıların hizmetinde. Bu nedenle iOS 17.6, yeni özellikler yerine hata düzeltmeleri ve güvenlik yamalarına odaklanmış.

Apple, iOS 16.6’yı piyasaya sürdüğünde de benzer bir yaklaşım sergilemişti. O sürüm de büyük yenilikler getirmemiş, daha çok hata düzeltmeleri ve güvenlik iyileştirmelerine odaklanmıştı. iOS 17.6’nın da aynı şekilde olması bekleniyor. Bu güncelleme, iOS 18’in piyasaya sürülmesinden önce iOS 17’yi olabildiğince sorunsuz hale getirmeyi amaçlıyor.

Apple, iOS 18’in geliştirici beta sürümünü WWDC 2024’te duyurdu ve halka açık beta sürümünün Temmuz ayında yayınlanması bekleniyor. Apple’ın şu anda iOS 17’den iOS 18’e geçişe odaklandığını söyleyebiliriz. Ancak bu, iOS 17.6’nın yeni özellikler içermeyeceği anlamına gelmiyor. Apple, halka açık sürümden önce daha fazla beta sürümü yayınlayarak yeni özellikler ekleyebilir.

Peki, siz bu yeni güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? iOS 17.6’dan ne gibi iyileştirmeler bekliyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Tepki Ver
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir