1. Anasayfa
 2. Oyun

Grafikleri efsane macera oyunu için tarih verildi! İşte fragman

Aksiyon-macera temalı yeni oyun Nobody Wants to Die için tarih verildi. Grafikleriyle dikkat çeken yapım neler sunuyor?

Nobody Wants to Die için tarih verildi.
0

Critical Hit Games tarafından geliştirilen PLAION tarafından yayınlanacak Nobody Wants to Die, sonunda çıkış yapmaya hazır. Bir süredir oynanış videoları ve sinematik fragmanlar ile gündeme gelen aksiyon-macera oyun, konsol ve PC’lere gelmeye hazırlanıyor.

Nobody Wants to Die 17 Temmuz’da çıkacak

Nobody Wants to Die için yayınlanan son fragman, oyunun tüm detaylarını ortaya koydu. Buna göre 17 Temmuz’da PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’ye sunulacak. Kara polisiye temalı macera oyunu, distopik bir gelecek olan 2329 yılının New York bölgesinde geçecek.

Bu kapsamda oyuncular, şehrin seçkin vatandaşlarını hedef alan bir seri katili araştıracak. Dedektif James Karra rolünü üstlenirken birçok macera ile boğuşacak. Ayrıca zaman manipülasyonu ve gelişmiş adli tıp teknolojisini kullanarak suç mahallerini keşfedecek.

Tüm bunları araştırırken olayları yeniden yapılandıracak ve korkunç cinayetleri çözmek için ipuçlarını ortaya çıkaracak. Unreal Engine 5 ile geliştirilen oyun, anlatımı daha da gerçekçi hale getirmek için fotogerçekçi grafikler kullanacak.

Geliştirici Critical Hit Games, oyuncuların doğru ve yanlış çizgilerde gezinmesini istiyor. Bu kapsamda oyunun tüm detaylarını anlayacak ve yenilikçi hikaye anlatımının tadını çıkarabilecek.

17 Temmuz tarihinde yeni konsol ve PC için sunulacak aksiyon-macera oyunu, grafik kalitesiyle yıla damga vuracak gibi duruyor.

Peki, siz bu oyunun yeni macerası hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Tepki Ver
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir