1. Anasayfa
 2. Oyun

Assassin’s Creed: Codename Red’in ismi ortaya çıktı! Fragman tarihi de belli oldu

Ubisoft, Assassin's Creed Codename Red 'in gerçek ismini ve oyunun fragman ının yayınlanacağı tarihi duyurdu!

Assassin’s Creed Red fragman tarihi de belli oldu !
0

Ubisoft bombayı sosyal medya hesabından bıraktı. Neredeyse 2 yıldır sadece Feodal Japonya’da geçeceğini ve ismini kod adı olarak bildiğimiz yeni Assassin’s Creed oyununun ismini açıklayan Ubisoft, bununla kalmayıp Assassin’s Creed Codename Red fragman için yayın tarihini de duyurdu.

Assassin’s Creed: Codename Red ‘in ismi “Assassin’s Creed Shadows” olacak ve fragmanı da 15 Mayıs’ta yayınlanacak

Daha önce ana karakterinin bir kadın Samuray olduğunu öğrendiğimiz Assassin’s Creed: Codename Red’in gerçek ismi “Assassin’s Creed Shadows” olarak açıklandı. Ubisoft, haberin yazıldığı sırada daha 20 dakika önce duyuruyu resmi X hesabından yaptı. Profil resmi ve profil arka planını da oyunun logosuyla değişti.

“Assassin’s Creed Codename Red, Assassin’s Creed Shadows oluyor. Dünya çapındaki resmi sinematik fragman için 15 Mayıs 19.00 tarihinde burada olun.”

Sadece isim değil, oyunun fragmanının yayınlanacağı tarih de açıklandı. Assassin’s Creed Shadows fragmanı, 15 Mayıs akşamında, Türkiye saatleri ile saat 19.00’da yayınlanacak.

15 Mayıs’ta fragman yayınlanır yayınlanmaz biz de buradan sizlerle paylaşıyor olacağız. Dolayısıyla bildirimlerinizi açmayı unutmayın. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Assassin’s Creed Shadows ismi nasıl? Fragmandan neler bekliyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Tepki Ver
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir