1. Anasayfa
 2. Oyun

Efsane rol yapma oyunları Steam’de yüzde 90 indirimli!

Dragon Age serisi Steam üzerinde yüzde 90 indirimle satılıyor. 100 dolarlık oyunların fiyatı 10 dolara kadar düştü.

Dragon Age serisi Steam üzerinde yüzde 90 indirimde!
0

EA ve BioWare ikonik bilim kurgu-rol yapma serisini yeniden canlandırmaya karar verdi. Geçtiğimiz haftalarda Dragon Age: The Veilguard’ı tanıtan şirket, şimdi de Steam‘de dev bir kampanya başlattı. Serinin birçok oyunu yüzde 90’a varan indirimle satışa sunuldu.

Dragon Age serisi fiyatları ne kadar?

Dragon Age üçlemesinin Steam fiyatı normalde 100 dolar civarında satılıyor. Ancak dijital mağazada devasa bir indirime gidilerek fiyat etiketi 10 dolara kadar düşürüldü. Bu pakette Dragon Age: Origins, Dragon Age 2 ve Dragon Age: Inquisition yer alıyor.

Bu indirim özellikle yeni oyuncuların 15 yıllık hikayeye dahil olmasını sağlayacak. Seriye aşina olan oyuncular ise The Veilguard öncesinde hikayeyi yeniden gözden geçirmek isteyebilir. Bu kapsamda ikonik haritalarda yeniden rol yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Dragon Age serisi 2009-2014 yılları arasında piyasaya sürüldüğünde rol yapma türünün tanınmasını sağladı. Ancak günümüzde teknik olarak yaşlarını göstermeye başladı. Erişilebilirlik ve eski tarz oynanışıyla günümüz şartlarında zor gelebilir.

Oyun AdıEski FiyatYeni Fiyatİndirim
Dragon Age II: Ultimate Edition$29.99$2.99%90
Dragon Age Inquisition$39.99$3.99%90
Dragon Age: Origins – Ultimate Edition$29.99$2.99%90

Rol yapma serisinin popülaritesi bazı ülkelerde yasaklanmasına bile yol açmıştı. Dragon Age: Inquisition, çıkış yaptığı dönem Pakistan, Hindistan ve Bangladeş ülkelerinde yasaklanmasıyla da oldukça dikkat çekmişti.

Tepki Ver
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir