1. Anasayfa
 2. Oyun

İkonik korku filmi yıllar sonra oyun oluyor! İşte fragman

The Thing: Remastered fragmanı yayınlandı. 1982 tarihli filme dayanan oyun, yenilenmiş versiyonuyla geri dönüyor.

The Thing: Remastered fragmanı yayınlandı.
0

nema dünyasının ikonikleşmiş korku filmlerinden biri olan The Thing, yıllar sonra oyun olarak geri dönmeye hazırlanıyor. Filme dayanan 2002 yapımı The Thing oyunu, remastered versiyonuyla yeniden geliştiriliyor. Peki The Thing: Remastered neler sunacak? İşte detaylar.

The Thing: Remastered geliyor

Nightdive Studios, ilk olarak 2002 yılında çıkış yapan The Thing oyununu yeniden geliştiriyor. 1982 yapımı aynı adlı filminden uyarlanan The Thing; üçüncü şahıs aksiyon-korku oyunu öğeleriyle büyük ses getirmişti. Günümüz grafik kalitesine ulaşmasıyla yeniden gündem olacak gibi görünüyor.

Remastered versiyonu geliştirilmiş modeller, dokular, ortamlar, ışıklandırma, gölgeler ve alan derinliği ile oyuncuları yeniden Antarktika’ya götürecek. Filmde anlatılanlardan sonrasını ele alacak oyun, ilk yapımdaki hikayeyi koruyacak.

Remastered ile oyuncular kaptan J.F. Blake rolüne bürünecek. Bu kapsamda Antarktika’da terk edilmiş araştırma üssüne ne olduğunu anlamak için gönderilen bir ekibe liderlik edecek. Oyunda aksiyon sahnelerinin olması ve insan-canavar karışımlarıyla mücadelenin yaşanması bekleniyor.

Oyunun en dikkat çeken noktası ise “güven/korku” sistemi olacak. Oyuncular, takımlarında yer alan kişilerin insan mı yoksa canavar mı olduklarını anlayarak takımlarına güven sağlayacak. Ayrıca kimlerle iş birliği yapacaklarını da seçebilecek.

Geliştirilmiş görsellere ek olarak Nightdive, oynanış iyileştirmeleri ve yeni başarılar da sunacağını söyleidi. The Thing: Remastered PC’nin yanı sıra PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch’te yayınlanacak.

Tepki Ver
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir