1. Anasayfa
 2. Oyun

Cyberpunk 2077’nin devamı Orion’dan yeni detaylar geldi!

Cyberpunk 2077 devam oyunu olan Orion hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Night City Amerikan esintileriyle geliştiriliyor.

Cyberpunk 2077’nin devamı Orion’dan yeni detaylar geldi!
0

Cyberpunk 2077’nin Kasım 2020’deki lansmanından bu yana neredeyse dört yıl geçti ve Night City’nin yaşam kalitesi oldukça değişti. Son AnswerRed podcast bölümünde, Cyberpunk 2077 devam oyunu Cyberpunk: Orion hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

Cyberpunk 2077’nin devam oyunu Orion, daha Amerikan olacak!

Cyberpunk 2077 ilk başta birçok hata ve polemikle karşılaşmıştı. CD Projekt’in yoğun çalışmaları sayesinde zamanla iyileşti ve oyunculardan olumlu geri dönüşler almaya başladı. Ancak Night City hala bir şantiye görünümünde olsa da, Cyberpunk: Orion adında yeni bir devam oyununun geliştirilmesi bir süredir devam ediyor. Bu projeyle CD Projekt Red North America, Boston merkezli stüdyo ilgileniyor.

Son AnswerRed podcast bölümünde, Cyberpunk 2077 devam oyunu Cyberpunk: Orion hakkında daha fazla bilgi edindik. İcra yapımcısı Dan Hernberg ve yardımcı oyun yönetmeni Paweł Sasko, Night City’nin nasıl tasarlandığı ve inşa edildiği konusundaki düşüncelerini paylaştı.

İkili, Night City’nin başlangıçta “çok daha Amerikalı” olması gerektiğini belirtti. Oyun, Amerikalı yazar William Gibson’ın eserlerine dayandığı için şehirde bazı detaylar Amerikan tarzını yansıtmıyor. Örneğin, Reddit’teki bazı kullanıcılar tarafından fark edilen rögar kapakları, Amerikan kapakları yerine Avrupa kapaklarına benziyor, bu da şehrin Kaliforniya’da yer alması düşünüldüğünde haliyle çelişkiye neden oluyor.

Cyberpunk 2077 devam oyunu Orion, orijinal oyunun hatalarından ders alarak daha etkileyici ve hatasız bir deneyim sunacak. Geliştiricilerin yeni projeyi daha iyi bir ortamda gözlemleyerek oluşturacak olmaları, oyuncular için daha otantik bir deneyim sağlayabilir.

Siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Tepki Ver
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir