1. Anasayfa
 2. Teknoloji Haberi

Samsung Galaxy Watch 7 ve FE’den bir iyi bir kötü haber!

Samsung Galaxy Watch 7 serisi ve Watch FE neler sunacak? Samsung'un ABD'de yeni sertifikalar aldığı ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Watch 7 ve FE’den bir iyi bir kötü haber!
0

Samsung, yeni nesil akıllı saatleri için vites arttırdı. Galaxy Watch 7 serisi ve Watch FE son olarak ABD’de ortaya çıktı. 40mm ve 44mm kasa boyutuna sahip olacak akıllı saatlerin çok yakında tanıtılması bekleniyor. İşte detaylar.

Samsung Galaxy Watch 7 ve Watch FE neler sunacak?

Samsung Galaxy Watch 7 serisi ABD Federal İletişim Komisyonu’nda (FCC) ortaya çıktı. Bu da resmi lansmanın yaklaştığını gösteriyor. FCC raporlamasında, Galaxy Watch 7’nin iki adet 40mm ve iki adet 44mm boyutlarında olmak üzere dört varyantı gözler önüne serildi. Her boyut için hem WiFi hem de LTE konfigürasyonu olması bekleniyor.

Bu hamle ile Samsung, Galaxy Watch 7’yi bir önceki modelle aynı kasa boyutlarında sunacak gibi duruyor. Ek olarak, model numaralarından birinin daha uygun fiyatlı Galaxy Watch FE’ye karşılık geldiği düşünülüyor.

FCC belgelerinde, Apple Watch Ultra rakibi olacak Galaxy Watch 7 Pro gibi bir versiyonun bulunmaması da dikkat çekiyor. Daha önceki sızıntılar Samsung’un; Watch 7, Classic ve üst seviye Pro olmak üzere üç kademeli saatler çıkarabileceğini ortaya koymuştu.

Galaxy Watch 7’nin teknik özellikleri hakkında şu an için net bilgilere sahip olmasak da, iddialara göre cihazda son nesil bir işlemci olacak. Ayrıca işletim sisteminin de tepeden tırnağa gözden geçirilmesi bekleniyor.

Depolama kapasitesinin 32 GB seviyesinde olacağı öne sürülürken, batarya ömrü olarak da emsalleriyle yarışır bir verimlilik sunacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Samsung’un yeni nesil akıllı saati iyi bir satış başarısı yakalayabilecek mi? Yanıtlarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle kolayca paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok değerli.

Tepki Ver
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir