1. Anasayfa
 2. Teknoloji Haberi

Hangi yapay zeka botu en iyisi? Bu siteyle hepsini deneyebilirsiniz

Günümüzde birbiri ardına piyasaya çıkan yapay zeka botları kullanıcıları kararsız bırakabiliyor. Bu siteyle hepsini deneyebilirsiniz.

Hangi yapay zeka botu en iyisi? Bu siteyle hepsini deneyebilirsiniz
0

Yapay zeka alanındaki devasa gelişmeler hepimizin malumu… Günümüzde Google Gemini, ChatGPT ve Claude gibi bilinen yapay zeka botlarının yanı sıra, henüz adını dahi duymamış olabileceğiniz oldukça kaliteli botlar da mevcut. Peki, tüm bu yapay zeka botlarını tek bir potada eriten ve hepsini aynı anda deneyebileceğiniz bir web sitesi olsaydı?

Edgar Ellan Poe’dan esinlenen yeni bir web sitesi, hem görsel ve işitsel hem de yazı tabanlı hemen hemen tüm yapay zeka modellerini tek bir potada eritiyor: Poe ile tüm yapay zeka modellerini aynı anda deneyebilirsiniz.

Poe: Toplu yapay zeka deneyi

Poe’nun veritabanında daha şimdiden yüzlerce farklı yapay zeka botu mevcut. Siteye üye olduğunuzda, sizler için kullanabileceğiniz 3.000 puan veriliyor. Claude 3.5 Sonnet, GPT-4o, Gemini 1.5 Pro and Dall-E 3 gibi farklı yapay zeka botlarından yanıt almak için farklı puanlar hesabınızdan kesiliyor. Bu 3.000 puan her 24 saatte bir yenileniyor ve böylece her gün farklı farklı yapay zeka modellerini deneyebiliyorsunuz.

Normal şartlarda Poe, aylık 20 dolarlık bir ödemeyle tüm yapay zeka modellerine erişmenize müsaade ediyor. Buna karşın şu an için Türkiye’den abonelik satın alınamadığını belirtelim.

Sitenin geliştiricisi ve şirketin yöneticilerinden Spencer Chan, Poe ile ilgili yaptığı açıklamada, farklı chat bot modellerinin eğitim sırasında erişebildiği farklı veriler olduğunu ve kullanıcıların bu yeni teknolojinin tüm olanaklarını keşfetmelerini ve tüm bu farklı model sağlayıcılarından tüm bu modellere tek bir üründe erişmelerini sağlayan bir ürün geliştirmenin harika olacağını belirtti.

Siz de siteyi denemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Tepki Ver
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir