1. Anasayfa
 2. Oyun

Steam’de 650 TL’ye satılan oyun, Epic Games’te 6 TL’ye düştü!

Türkçe dil destekli şehir kurma oyunu Epic Games'te indirime girdi. Steam'de 646 TL'ye satılan oyun 6,60 TL fiyatla Epic Games'te satılıyor.

Steam’de 650 TL’ye satılan oyun, Epic Games’te 6 TL’ye düştü!
0

Epic Games yeni haftaya indirimlerle başladı. Piyasaya girdiği günden bu yana uyguladığı fiyat politikası ile oyuncuların büyük çoğunluğunu bünyesinde toplayan şirket, şimdi Steam‘de 20 Dolar’a satılan bir oyunu 6,60 TL‘ye düşürdü. Türkçe dil destekli şehir kurma oyunu Patron, şu anda Epic Games’de 0,2 Dolar’a satılıyor.

Patron adlı oyun Epic Games’te 100 kat daha ucuz!

Ücretsiz oyunları ve bitmek bilmeyen indirimleri ile oyuncuların gönlüne taht kuran Epic Games, şimdi bir şehir kurma oyununu indirime soktu. Steam’de 20 Dolar’a yani yaklaşık 650 TL‘ye satılan oyunun Epic Games mağazasında 6,60 TL‘ye satın alınabiliyor olması herkesi şaşırttı.

Hayatta kalma ve şehir kurma üzerine inşa edilen Patron adlı oyun, inşa ettiğiniz şehri geliştirmenizi istiyor. Sosyal konular üzerinde de duran oyun, din, göç, bağlılık ve sefalet gibi hassas konular üzerinde denge kurulmasını istiyor. Araştırma ile şehri geliştirmenize, aynı zamanda mevsimlere ve hayat şartlarına karşı direnmenizi isteyen oyun, Türkçe dil destekli olması nedeniyle ilgi görüyor. Tabi Steam fiyatından 100 kat daha ucuza satılması oyuncuları Epic Games’e yönlendiriyor.

Sadece Patron değil onlarca oyunu indirimle satışa sunan Epic Games, 9 Mayıs’ta iki yeni oyunu daha ücretsiz olarak dağıtacak. Sizler için şu anda indirimde olan gözde oyunları aşağıda listeledik. Eğer oyun oynamak istiyorsanız Epic Games’in fiyatlarına bakmadan oyun satın almayın.

Epic Games’te indirimde olan oyunlar!

OyunFiyat
Dying Light Franchise Bundle728,03 TL
Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition41 TL
Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration17,80 TL
Virtual Rider 3: Ultimate Edition189,50 TL
Dreadful River111,75 TL
Camp Canyonwood96,85 TL
Marvel’s Guardians of the Galaxy92,25 TL

Tepki Ver
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir