1. Anasayfa
 2. Oyun

Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3’te hala keşfetmediğiniz sürprizler olabilir!

Cyberpunk 2077 geliştiricisi, Night City ve muhtemelen The Witcher 3'te hala birçok keşfedilmemiş ayrıntının bulunduğunu açıkladı.

Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3’te Ne Saklı ?
0

The Witcher 3: Wild Hunt’ın büyük başarısının ardından CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’yi piyasaya sürerek oyun dünyasında büyük bir heyecan yarattı. Özellikle The Witcher 3, yayımlandığı günden bu yana büyük beğeni topladı ve birçok ödülün de sahibi oldu. Cyberpunk 2077 ise heyecanla beklenen bir oyun olarak çıkış yapsa da teknik sorunlar nedeniyle bazı eleştirilerden nasibini aldı. CD Projekt Red tarafından geliştirilen bu oyunlar, geniş ve derin dünyaları, etkileyici hikayeleri ve detaylı karakterleriyle öne çıkıyor. Cyberpunk 2077 geliştiricisi, her iki oyunda da hala keşfedilmeyi bekleyen bazı easter eggler olduğunu açıkladı. İşte detaylar…

Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3 hala keşfedilmeyi bekleyen easter egglerle dolu

Polonya’daki Digital Dragons konferansında konuşan Cyberpunk 2077: Phantom Liberty görev tasarımcısı Maria Mazur, “Cyberpunk 2077’ye sıkıştırılmış çok fazla easter egg varmış gibi hissediyorum.” açıklamasını yaptı. Mazur ayrıca kullanıcıların hala tümünü bulamadığını açıkladı.

Bu keşiflerden biri ise oldukça yakın bir zamanda gerçekleşti. Mazur, sonunda birisinin dLC için tasarladığı sahnelerden birini tesadüfi bir şekilde fark ettiğini anlattı:

“Birisi ana karakteri okyanusun derinliklerine sürdü. Ben bunun gerçekleşeceğini düşünerek bu durumu güvence altına almıştım. Bir yan senaryo ve benzeri şeylerle orayı doldurdum. Bu yüzden birisinin bunu gerçekten yaptığını görmek beni mutlu etti. Bence bu anlar çok değerli. Birinin hareketlerini tahmin etmeye çalışıp ona küçük sürprizler bıraktığınızda, yıllar sonra onun gerçekten fark edildiğini görebiliyorsunuz.

Hala keşfedilecek yeni şeyler olup olmadığı sorulduğunda Mazur, Night City’de oyuncuları bekleyen birçok ayrıntının olduğunu belirterek bunların henüz fark edilmediğini de yineliyor. Mazur ayrıca tasarım çalışmaları sadece Cyberpunk 2077 ile sınırlı olsa da The Witcher 3’te de hala bulunması gereken çok şey olduğunu düşünüyor. Mazur şimdilerde ise hakkında sadece mantıklı olduğunu söylediği CD Projekt Red’in Project Hadar’ı üzerinde çalışıyor.

Cyberpunk 2077 nispeten yeni bir oyun olduğu için hala içinde keşfedilmeyi bekleyen çok fazla ayrıntı bulunabilir. Peki sizce The Witcher 3 için de aynı şey söylenebilir mi? Yoksa tüm detayları gördüğünüzü mü düşünüyorsunuz?

Tepki Ver
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir