1. Anasayfa
 2. Sinema / Film

The Boys 4. sezon fragmanı yayınlandı! Ortalık yine yangın yeri

The Boys 4. sezon fragmanı, Homelander ve Butcher'ı büyük bir supe kaosuna hazırlarken izleyicilere heyecan dolu anlar vadediyor!

The Boys 4. sezon fragmanı yayınlandı! Ortalık yine yangın yeri
0

Amazon’un sevilen dizisi “The Boys”, 4. sezonuyla ekranlara geri dönüyor ve işler bu sezon her zamankinden daha kaotik olacak. Yeni fragmanda, Butcher (Karl Urban) ve Homelander (Antony Starr) her şeyi yakıp yıkmaya ve yanlarında herkesi de götürmeye hazır gibi görünüyorlar. İşte detaylar…

The Boys 4. sezon fragmanı yayınlandı! Bizleri neler bekliyor?

Fragmanda, Butcher, Hughie (Jack Quaid), Starlight (Erin Moriarty) ve diğer Boys üyelerine zamanının dolmak üzere olduğunu ve kalan birkaç gününü supe topluluğuna ölümcül bir virüs salarak geçirmeyi planladığını söylüyor. Bu virüs, Butcher’ın “Gen V” spin-off’unun birinci sezon finalinde keşfettiği ölümcül bir virüs.

Bu sezon, Butcher’ın yeni bir müttefiki var; “Supernatural” yıldızı Jeffrey Dean Morgan’ın canlandırdığı yeni bir karakter, supeların tamamen yok edilmesi gerektiğini savunuyor. Vought HQ’da ise, Homelander ekibini “gazap dolu tanrılar” olmaya teşvik ediyor. Takımın yeni üyeleri Firecracker (Valorie Curry) ve Sister Sage (Susan Heyward), protestocu insanlara karşı bu güçlü duruşta yer alıyor.

Fragmanda, Butcher’ın durumu kötüye giderken, diğer Boys üyeleri de onun yalanlarından bıkmış ve Butcher’ın liderliği sorgulanıyor. Öte yandan, Homelander gücünü konsolide etmeye çalışırken, Victoria Neuman Oval Ofis’e her zamankinden daha yakın. Sezonun odak noktası, ekip üyelerinin bir araya gelip dünyayı kurtarmak için birlikte çalışıp çalışamayacağı.

Fragman, “The Boys”un çılgınca aksiyonunu, karanlık mizahını ve sosyal hicvini sergiliyor. Dizinin yıldızları Karl Urban, Antony Starr, Erin Moriarty, Jack Quaid, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Colby Minifie, Claudia Doumit ve Cameron Crovetti. Fragman, CCXP México etkinliğinde tanıtıldı.

4. sezonun ilk üç bölümü 13 Haziran’da prömiyer yapacak. Sezon, sekiz bölümden oluşacak. “The Boys”un yapımcı kadrosunda Eric Kripke, Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver, Neal H. Moritz, Pavun Shetty, Phil Sgriccia, Michaela Starr, Paul Grellong, David Reed, Meredith Glynn, Judalina Neira, Ken F. Levin ve Jason Netter gibi isimler yer alıyor.

“The Boys”un 4. sezonu, dünya uçurumun eşiğindeyken, her zamankinden daha yüksek bahislerle geliyor. Bu sezon, karakterlerin kişisel çatışmalarının ve dünyayı kurtarma çabalarının doruk noktasına ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

Tepki Ver
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir