1. Anasayfa
 2. Android

Samsung Galaxy S24 serisi için Mayıs 2024 güncellemesi yayınlandı!

Samsung Mayıs 2024 güvenlik güncellemesi ilk olarak en yeni amiral gemisi olan Galaxy S24 serisi için yayınlandı...

Samsung Galaxy S24 serisi için Mayıs 2024 güncellemesi yayınlandı!
0

Aylık olarak yayınlanan güncellemelere bir yenisi daha eklendi. Bu ay Google’dan sonra Samsung tarafından yayınlanmaya başlayan Mayıs 2024 güncellemesi, ilk olarak en yeni amiral gemisi, Samsung Galaxy S24 serisi için geldi. Galaxy S24 serisi için Mayıs 2024 güncellemesi, birçok hata düzeltmesi içeriyor. İşte detaylar…

Samsung Mayıs 2024 güncellemesi, Galaxy S24 serisi için onlarca hata düzeltmesi ile geliyor

Her ay ilk başta Google tarafından Pixel cihazlar için yayınlanan Android güvenlik güncellemesi, daha sonra Samsung gibi firmalar tarafından telefonlara ve tabletlere yayınlanıyor. Şimdi Samsung’un yayınladığı güncelleme ile birlikte Galaxy S24, Galaxy S24+, ve Galaxy S24 Ultra, yeni Mayıs 2024 güncellemesini aldı. Güncelleme detaylarına göre mayıs 2024 güncellemesi, kırk beş güvenlik açığını onarıyor.

Herhangi yeni bir özelliğin eklenmediği güncelleme yalnızca güvenlik odaklı yayınlandı. Tüm Avrupa’da ve Amerika’da yayınlanan güvenlik paketi, S92xBXXS2AXD6 yazılım versiyonu ile geliyor. Mayıs 2024 güncellemesi, Galaxy S24 ve Galaxy S24+ için 300 MB’a yakın indirme boyutu ile gelirken, Galaxy S24 Ultra için 500 MB üzeri bir boyuta sahip.

Bazı kullanıcıların batarya ömrünün kısalığı hakkındaki şikayetine yönelik bir iyileştirme beklenirken, bu güvenlik güncellemesinde güvenlik sorunları dışında herhangi bir düzeltme gelmiyor. Önümüzdeki günlerde her ay olduğu gibi daha fazla cihaza yayınlanması beklenen güncellemeyi indirmek istiyorsanız, Galaxy cihazınızın Ayarlar uygulamasından Yazılım ve güncelleme bölümüne giderek, İndir ve Yükle butonuna tıklayabilirsiniz.

Samsung Mayıs 2024 güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Galaxy S24 serisini kullanıyorsanız, deneyimlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Tepki Ver
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir