1. Anasayfa
 2. Konsol Oyunları

PlayStation Plus kısa süreliğine ücretsiz oluyor!

PlayStation Plus bu hafta sonu ücretsiz erişilebilir olacak. 22-23 Haziran tarihlerin oyunları istediğiniz gibi deneyimleyebilirsiniz.

PlayStation Plus kısa süreliğine ücretsiz oluyor!
0

Sony, PlayStation Plus hizmetiyle yüzlerce oyunu aylık olarak sunuyor. Ülkemizde en ucuz paketi 305 TL’den başlayan abonelik hizmeti, kısa süreliğine ücretsiz olacak. Sony’nin açıklamasına göre önümüzdeki hafta sonu PlayStation Plus hizmetine ücret ödemeden erişebileceksiniz.

PlayStation Plus bu hafta sonu ücretsiz erişilebilir olacak

Sony Interactive Entertainment, PlayStation oyuncuları için ücretsiz bir etkinlik düzenlemeyi planladığını açıkladı. 22-23 Haziran tarihleri arasında PlayStation Plus oyunları ücretsiz olarak sunulacak. Buna göre PS Plus’taki ücretsiz oyunlara PS5 ve PS4 sahibi tüm kullanıcılar erişebilecek.

Oyuncuların promosyona katılmak için bir PlayStation Network hesabına sahip olmaları yeterli. Elden Ring, Call of Duty: Modern Warfare ve Apex Legends gibi popüler oyunların online sunucularına PSN hesabı aracılığıyla hafta sonu boyunca erişebileceksiniz.

Ücretsiz çok oyunculu erişim fırsatı, PS4 ve PS5 kullanıcılarının online oyunları deneyimlemesini amaçlıyor. Sony bu sayede bazı oyuncuların PS Plus’a katılabileceğine veya oyunları satın alabileceğine inanıyor. Fırsatın 22-23 Haziran tarihleri arasında gerçekleşeceğini hatırlatalım.

Öte yandan PS Plus Haziran’da önemli oyunlar kaybetti. PS4 ve PS5 oyunlarının bulunduğu katalogdan ayrılacak oyunlar arasında GTA 5 de bulunuyor. Abonelerin bu oyunları oynamak için 18 Haziran’a kadar süreleri var.

Mayıs ayında Sony, Horizon Zero Dawn Complete Edition ve yedi Final Fantasy oyunu da dahil olmak üzere Kataloğu’ndan 25’ten fazla oyunu kaldırmıştı.

Tepki Ver
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir