1. Anasayfa
 2. Sinema / Film

Netflix müjdeyi verdi! Emily in Paris 4. sezon tarihi belli oldu

Emily in Paris 4. sezon yeni bölümleriyle, Paris'teki aşk ve moda dolu maceralara kaldığı yerden devam ediyor! İşte tarihi...

Netflix müjdeyi verdi! Emily in Paris 4. sezon tarihi belli oldu
0

Netflix’in gözde dizisi “Emily in Paris”, 4. sezon ile ekranlara yeniden dönüyor. 15 Ağustos’ta başlayacak olan bu yeni sezon, ilk etapta beş bölümle başlıyor ve hayranların merakını iyice cezbediyor. 12 Eylül’de gelecek olan ikinci kısımda beş bölüm daha sunacak. Hadi gelin, bu sezon neler olacak biraz ona bakalım…

Paris’te aşk, moda ve karmaşa: Emily in Paris 4. sezon geliyor

Lily Collins’in hayat verdiği Emily Cooper, Paris’te kariyerine ve aşk hayatına dair yeni bölümler yazmaya devam ediyor. Ancak işler pek de onun istediği gibi gitmiyor. Geçen sezonun finalindeki düğün dramaları hala daha Emily’nin peşini bırakmamışken, bir yandan da Gabriel’in eski sevgilisinden bir çocuk beklediğini öğreniyor. Evet, işler karışık!

ş hayatında da sular durulmuyor; Emily’nin patronu Sylvie, geçmişten gelen bir sorunla yüzleşmek zorunda kalıyor ve bu da ofiste dengeleri altüst ediyor. Agence Grateau’da yaşanan personel değişiklikleri de cabası.

Ve tabii ki, Mindy’nin maceralarını unutmamak gerek. Eurovision Şarkı Yarışması için hazırlıklar devam ederken, finansal sıkıntılar baş gösteriyor ve Mindy için zorlu bir dönem başlıyor. Öte yandan, Emily ve Gabriel’in restoranı için Michelin yıldızı kazanma hayalleri, onları bekleyen büyük sırlar yüzünden tehlikede. Bu sırlar neler mi? Dizi ilerledikçe hepsi ortaya çıkacak.

“Emily in Paris” 4. sezonuyla yine modanın kalbi Paris’te, aşkın ve dostluğun iç içe geçtiği hikayeler sunacak. Emily’nin bu sezon nasıl bir yol izleyeceğini, hangi zorlukları aşacağını ve tabii ki hangi şık kıyafetler içinde Paris sokaklarında boy göstereceğini izlemek için sabırsızlanıyoruz. Çünkü Emily, Paris’te yine fırtınalar estirecek!

Peki sizin favori diziniz hangisi? Aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Tepki Ver
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir