1. Anasayfa
 2. Sinema / Film

Vin Diesel, efsane rolünü tekrar canlandıracak!

Vin Diesel, şu ana kadar üç filmde canlandırdığı Riddick karakterine bir kez daha hayat verecek. İşte yeni Riddick filmi detayları!

Vin Diesel, efsane rolünü tekrar canlandıracak!
0

Vin Diesel hayranlarının uzun süredir beklediği haber nihayet geldi. Yeni bir Riddick filminin yolda olduğu kesinleşti. Son Riddick filmi 2013’te yayınlanmıştı ve o zamandan beri yeni film heyecanla bekleniyordu.

Yeni Riddick filminin geleceği kesinleşti

Vin Diesel, daha önce üç Riddick filminde rol almıştı: 2000 yapımı Pitch Black, 2004 yapımı The Chronicles of Riddick ve 2013 yapımı Riddick. Yani yeni film ile son film arasında 10 yılı aşkın bir süre olmuş olacak. Yeni film, Riddick: Furya adını taşıyor ve serinin dördüncüsü olacak.

Riddick: Furya hakkında daha önce de duyumlar gelmişti. Bir yıl önce, Vin Diesel’in senarist ve yönetmen David Twohy ile tekrar bir araya gelmeyi planladığı bildirilmişti. Twohy, serinin önceki filmlerinde de yer almıştı ve özellikle Pitch Black’in başarısıyla tanınıyor.

Furya’nın konusuyla ilgili detaylar da yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. Film, Riddick’in doğup büyüdüğü dünyaya, yani Furya’ya geri dönmesini konu alacak. Ancak, bu kez karşısında sadece yeni bir tehdit yok, aynı zamanda ona benzer Furyanlar da olacak. Bu durum, Riddick’in geçmişiyle yüzleşmesine ve kendi köklerini keşfetmesine yol açacak.

Riddick: Furya’nın çekimleri Ağustos ayının sonlarında başlayacak. Vin Diesel’in Riddick karakteriyle dönmesini sabırsızlıkla bekleyen birçok hayran var.

Yeni Riddick filminde sürprizler de bekleniyor ancak daha çekimlerine bile başlanmadığı için elimizde sadece filmin çıkacağı ve temel düzeyde konusu bilgileri mevcut. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Tepki Ver
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir