1. Anasayfa
 2. Global Haberler

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı

Bugün, Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceğinin teminatı olan çocuklarımızın bayramı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutluyoruz!

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı
2

Bu anlamlı günde, geleceğimizin mimarı olan siz sevgili çocuklarımızı selamlıyor, umut dolu yarınlarınızı kutluyoruz.

Bugün, ulusal egemenliğimizin ve demokrasimizin en önemli temellerinden biri olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının yıl dönümüdür. Bu özel günü, geleceğe umutla bakan, özgürlük, barış ve adalet için çalışan bir milletin mensupları olarak kutluyoruz.

Çocuklarımız, bizim en değerli varlıklarımızdır. Sizler, ülkemizin geleceğini şekillendirecek olan liderler, bilim insanları, sanatçılar ve iş insanları olacaksınız. Sizlerin umut dolu bakışları, bizlere her zaman ilham vermektedir.

23 Nisan, çocukların sevincini, coşkusunu ve özgürlüğünü simgeler. Bu bayram vesilesiyle, siz değerli çocuklarımızın güler yüzleriyle dolu bir dünya diliyoruz. Sizlerin mutluluğu, bizim en büyük arzumuzdur.

Tüm çocuklarımızın, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir gelecekleri olması dileğiyle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyoruz!

Sevgi ve saygıyla,

Tekno Keşif Blog

Tepki Ver
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 1
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yorumlar (2)

 1. Web siteniz harika. umarım başarılı olursunuz. Bugunu unutmayıp ince düşünceli olarak böyle bi gönderi paylaşmanız cidden mükemell

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir